Od czasu do czasu możesz natknąć się na przypięte lub promowane publikacje – pozostają one w stałym miejscu na platformie przez krótki okres czasu.

Przypięte publikacje

Mogą one obejmować okazje, kupony i dyskusje. Są przypinane w widocznych miejscach na platformie, aby zapewnić jak największej liczbie użytkowników widoczność informacji zawartych w nich zawartych. Pomimo, że dyskusje nie należą do zakładek "Dla CIebie" i "Gorące" czasami przypinamy je w tych zakładkach jeżeli zawierają ważne dla użytkowników informacje.

Okazje promowane

Okazje promowane różnią się nieco od przypiętych publikacji. Partnerzy czasami płacą nam za krótkotrwałą ekspozycję ich okazji większej liczbie osób na stałych pozycjach naszej witryny. Używamy wtedy etykiety „promowane”, aby ułatwić Ci identyfikację tego rodzaju treści.

Oczywiście pomimo tego, że taka forma wyróżnienia jest częścią porozumienia komercyjnego, to społeczność za pośrednictwem systemu głosowania decyduje czy okazja może otrzymać etykietę “promowane”. Okazja po osiągnięciu temp. 200° pojawia się na liście gorących okazji oraz może być promowana w jednym ze slotów tej listy z okazjami.

Takie okazje obecnie wyświetlają się na stałych pozycjach na listach okazji. Aby uniknąć wielokrotnego bombardowania Cię tą samą okazją, wyświetla się ona tylko ograniczoną liczbę razy, a w przypadku kilku promowanych okazji będą one wyświetlać się naprzemiennie.

Więcej informacji o okazjach promowanych znajdziesz na dedykowanej stronie.

Jeśli chcesz skontaktować się z naszych zespołem zajmującym się wsparciem społeczności, kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość.