Partnerzy czasami płacą nam za krótkotrwałą ekspozycję ich okazji większej liczbie osób na stałych pozycjach naszej witryny. Używamy wtedy etykiety „promowane”, aby ułatwić Ci identyfikację tego rodzaju treści.

Oczywiście pomimo tego, że taka forma wyróżnienia jest częścią porozumienia komercyjnego, to społeczność za pośrednictwem systemu głosowania decyduje czy okazja może otrzymać etykietę “promowane”. Okazja po osiągnięciu temp. 200° pojawia się na liście gorących okazji oraz może być promowana w jednym ze slotów tej listy z okazjami. Podczas promowania okazji (min. 200 stopni) głosowanie możliwe jest jedynie po zapoznaniu się z jej szczegółami. Oznacza to, że głosowanie będzie aktywne dopiero po otwarciu strony okazji (nie będzie ono możliwe bezpośrednio na liście z okazjami).

Ze względu na kryteria jakościowe okazji, a także skupienie się na zachowaniu neutralności platformy, nie zezwalamy sprzedawcom na publikowanie okazji bezpośrednio na naszej platformie. Jeśli jesteś sprzedawcą i chcesz rozpocząć współpracę to skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Gdzie znajdują się okazje promowane?

Takie okazje obecnie wyświetlają się na stałych pozycjach na listach z okazjami. Aby uniknąć wielokrotnego bombardowania Cię tą samą okazją, wyświetla się ona tylko ograniczoną liczbę razy, a w przypadku kilku promowanych okazji będą one wyświetlać się naprzemiennie.

Czy wszyscy widzą te same treści w slotach promowanych?

Nie. Możemy używać podstawowych, anonimowych danych z profilu użytkownika poprzez narzędzie Google Ad Manager, aby pokazać Ci okazje dostosowane do Twoich zainteresowań. Chcemy, abyś znalazł okazje, których szukasz wraz z informacjami na ich temat od członków społeczności o podobnych zainteresowaniach. Oczywiście nic nie jest niezawodne i nie możemy zagwarantować, że te okazje zawsze będą w pełni powiązane z Twoimi zainteresowaniami, chociaż jest to nasz główny cel. Jesteśmy skoncentrowani tylko na wysokiej jakości treściach, dlatego to od naszych użytkowników zależy, które okazje są wystarczająco atrakcyjne, aby zaprezentować je w tych miejscach.

Użytkownik zamieścił okazję, która ma teraz etykietę "promowane”. Dlaczego?

Czasami użytkownicy zamieszczają okazje, przy których może pojawić się etykieta "promowane". Nie oznacza to, że użytkownik należy do naszego zespołu edytorów, ani też, że czerpie z tego tytułu korzyści. Po prostu ta okazja została wybrana przez partnera lub członków zespołu Pepper do ekspozycji w ramach postów promowanych.

Nie chcę, aby treści prezentowane w slotach sponsorowanych były spersonalizowane.

Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, korzystając z ustawień na stronie dotyczącej naszej polityki plików cookie. Pamiętaj, że nadal będziesz widzieć okazje w slotach promowanych na naszej platformie, ale będą one najprawdopodobniej mniej trafne.

Dlaczego współpracujemy ze sprzedawcami?

Skupiamy się przede wszystkim na naszej społeczności, ale widzimy też korzyści z okazji przygotowanych we współpracy ze sprzedawcami specjalnie dla członków naszej społeczności. Nasz zespół edytorów specjalizuje się w określonych kategoriach, a dzięki swojemu doświadczeniu może współpracować ze sprzedawcami w celu przygotowania jak najlepszych okazji. Rola edytora pośredniczącego w sprawdzaniu okazji od sprzedawców zapewnia neutralność, kierowanie się tylko potrzebami społeczności oraz unikanie treści naruszających zaufanie naszych użytkowników lub integralności platformy.

Jeśli chcesz skontaktować się z naszych zespołem zajmującym się wsparciem społeczności, kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość.