Czym jest Pepper?

 

Pepper.pl to bezpłatna platforma społecznościowa, która umożliwia każdemu podzielenie się okazją znalezioną online lub stacjonarnie. Możesz dzielić się również wiedzą lub sam skorzystać z porad naszych doświadczonych użytkowników, którzy zetknęli się z danym produktem. Dzięki temu masz pewność, że zawsze skorzystasz z najlepszej, obecnie dostępnej okazji. Oprócz okazji i kuponów możesz również rozpocząć dyskusję na każdy temat lub podzielić się opinią na temat serwisu w feedbacku.

Pepper.pl został założony w 2014 i jest częścią niezależnej grupy, która zasila największą na świecie społeczność łowców okazji. Obok każdej oferty znajdziesz temperaturę – opublikowane okazje członkowie naszej społeczności mogą ocenić jako "gorące" (jeśli są dobre) lub "zimne" (jeśli na rynku są lepsze oferty). Możliwości głosowania na opublikowane okazje umożliwia nam sortowanie publikacji i pomaga zachować neutralność – to społeczność decyduje, które okazje zostaną wyróżnione, a które odejdą w niepamięć. Okazje, które przekroczą 200° automatycznie pokazują się w zakładce “Gorące” prezentującej najlepsze oferty w Polsce w danym momencie.

Łowcy okazji Pepper.pl dzielą się znalezionymi okazjami, a miłośnicy okazji korzystają z nich, potwierdzając je swoimi komentarzami i wiedzą. Pomaga to innym w podjęciu decyzji o zakupie, a z czasem zachęca kolejnych użytkowników do samodzielnego publikowania okazji.

Jeśli chcesz skontaktować się z naszych zespołem zajmującym się wsparciem społeczności, kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość.