Nie! Na Pepper.pl nie sprzedajemy się żadnych przedmiotów ani usług. Jeśli kupiłeś coś przez Internet i nie jesteś pewien skąd to radzimy sprawdzić swoją pocztę e-mail lub skontaktować się z bankiem w celu uzyskania szczegółów transakcji.

Jeśli uważasz, że padłeś ofiarą oszustwa, należy złożyć zawiadomienie za pomocą https://www.gov.pl/web/gov/zglos-przestepstwo. Dodatkowo incydent dotyczący cyberprzestrzeni warto zgłosić do zespołu ekspertów z CSIRT NASK na stronie https://incydent.cert.pl/. Prosimy również o zgłoszenie takiej witryny nam (link poniżej), abyśmy mogli zablokować ja na naszej platformie.

Pepper.pl jest platformą, na której użytkownicy mogą dzielić się okazjami, które znaleźli w internecie lub stacjonarnie. Chociaż nie sprzedajemy niczego bezpośrednio to przy problemach z zakupem dokonanym za pośrednictwem Pepper.pl zalecamy zapoznanie się z tymi wskazówkami.

Jeśli chcesz skontaktować się z naszych zespołem zajmującym się wsparciem społeczności, kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość.