Czasami możemy podjąć decyzję o nałożeniu tymczasowych ograniczeń na konto, jeśli uważamy, że głosujesz w sposób niezgodny z duchem naszej społeczności.

Pepper opiera się na okazjach z korzyścią dla nas wszystkich publikowanych przez naszą społeczność . Użytkownicy poświęcają swój ceny czas na przygotowanie okazji, dlatego powinniśmy korzystać z głosowania zgodnie z jego przeznaczeniem. Głosujemy używając "+", jeśli uważamy, że jest to świetna okazja, i głosujemy "-" jeśli uważamy, że nie jest to dobra oferta.

Chociaż nie nalegamy, aby użytkownicy zostawiali komentarz podczas minusowania to dzięki temu autor może otrzymać informacje, które być może mu umknęły. Takie opinie w formie komentarza mogą być również cenne dla innych członków naszej społeczności, którzy zastanawiają się nad zakupem produktu/usługi.

Za nadużycia funkcji głosowania uważamy m.in.:

  • Nadmiernie wysoki % głosowania "+" lub "-".
  • Głosowanie w bardzo krótkich odstępach czasu (nie pozwalający na rzetelną ocenę okazji).
  • Minusowanie lub plusowanie okazji określonego użytkownika lub kategorii.

Staramy się najpierw wysyłać Ci wiadomość, aby wyjaśnić niepokojące trendy. Jeśli nie widzimy poprawy to ostatecznie stosujemy blokadę.

Jeśli chcesz skontaktować się z naszych zespołem zajmującym się wsparciem społeczności, kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość.