Temperatura wskazuje opinię społeczności na temat okazji, jest sumą głosów pozytywnych i negatywnych. Im wyższa temperatura tym lepsza okazja. Wszystkie okazje mają 0 stopni w momencie publikacji. Jeżeli okazja uzyska 200 stopni to staję się gorąca. Pamiętaj jednak, że temperatura to ocena subiektywna. Dlatego też przeglądaj wszystkie okazje, ponieważ nawet słabo oceniona okazja może być tym czego właśnie szukasz. Jeśli oddajesz głos warto pozostawić komentarz, który wyjaśnia dlaczego głosowałeś w taki właśnie sposób. W szczególności jeśli uważasz, że to nie jest dobry zakup/produkt.

Gdy zostanie opublikowana nowa okazja, temperatura jest "maskowana" słowem "Nowe" przez kilka minut. Dzięki temu ocena nie wynika z oddanych już głosów, a z faktycznej atrakcyjności okazji.

Głosowanie zarezerwowane jest dla zalogowanych członków naszej społeczności, a oddanej oceny nie można zmienić. Upewnij się, że wziąłeś wszystko pod uwagę przed oddaniem głosu.

Jeśli chcesz skontaktować się z naszych zespołem zajmującym się wsparciem społeczności, kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość.