Możesz zrezygnować z subskrypcji w ramach otrzymanego e-maila - wystarczy skorzystać z linku umieszczonego na końcu wiadomości.

Masz również możliwość rezygnacji z poszczególnych powiadomień lub zrezygnowania z nich wszystkich. Jeśli wybierzesz opcję całkowitego zaprzestania otrzymywania od nas wiadomości e-mail, zostaniesz automatycznie wypisany również z naszego newslettera.

Powiadomienia alertów:

  • Jeżeli korzystasz z przeglądarki do przeglądania Peppera to Kliknij w swój awatar (prawy, górny róg) i z listy wybierz "Lista alertów. Kliknij zakładkę "Zarządzaj alertami". Znajdź listę "Moje alerty" i przy wybranym alercie kliknij ikonę ołówka. Odznacz niechciany typ powiadomienia i kliknij przycisk "aktualizuje alert".
  • Jeżeli korzystasz z naszej aplikacji do przeglądania Peppera to tapnij swój awatar w prawym, dolnym rogu ekranu. Listę alertów znajdziesz w zakładce "Alerty". Wybierz "Zarządzaj alertami" wybierz ustawiony wcześniej alert w celu edycji. Odznacz powiadomienie i tapnij "Zapisz".

Jeśli chcesz skontaktować się z naszych zespołem zajmującym się wsparciem społeczności, kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość.