Czy mogę zachować okazję na później?

Masz wątpliwości odnośnie produktu, chcesz później wrócić do okazji – możesz zapisać okazję. Kliknij w ikonkę zakładki występującej wraz z przyciskiem "zapisz". Okazja zostanie dodana do Twojej listy zapisanych, którą znajdziesz klikając w swój awatar i wybierając "zapisane".

Subskrypcja okazji

Jeżeli chcesz śledzić aktualizacje i nowe komentarze, które będą dodawane skorzystaj z opcji subskrybcji. Wszystko co musisz zrobić to kliknąć ikonkę dzwonka, która umiejscowiona po prawej stronie na początki sekcji komentarzy. Opcja ta aktywuje się także automatycznie jeśli opublikujesz komentarz pod okazją. 

Jak zrezygnować z subskrypcji?

Aby zrezygnować z subskrypcji okazji należy ponownie kliknąć ikonkę dzwonka.

Czy mogę zaobserwować innego członka społeczności?

Jeżeli zdecydujesz się na śledzenie działań innych członków społeczności, możesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy obserwowani przez Ciebie użytkownicy dodadzą nową okazję, kupon lub dyskusję. Aby to zrobić, kliknij na awatar lub nazwę takiego użytkownika. Następnie na profilu użytkownika kliknij przycisk „Obserwuj”. Funkcja ta może być niedostępna jeżeli użytkownik wyłączył możliwość obserwacji swojego profilu.

Czy mogę ignorować/wyciszyć innego użytkownika?

Czasami spotykamy ludzi, z którymi po prostu nie możemy się dogadać. Dotyczy to również naszej platformy, ale zachęcamy, aby nie wdawać się w sprzeczki i utarczki słowne. Możliwe jest ignorowanie działań innego użytkownika na naszej na stronie – nie będziesz już widzieć jego komentarzy i nie będziesz mógł wymieniać z nim prywatnych wiadomości.

Aby to zrobić, kliknij na awatar lub nazwę takiego użytkownika i przejdź na jego profil. Kliknij trzy kropki i wybierz "Ignoruj". Przycisć do cofnięcia tego ograniczenia znajdziesz w tym samym miejscu.

Listą obserwowanych lub zablokowanych użytkowników możesz znaleźć w ustawieniach swojego profilu.

Jeśli chcesz skontaktować się z naszych zespołem zajmującym się wsparciem społeczności, kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość.